DJ Information

  • Bon bini riba nos website uniko aki www.radiopanchito.com
  • Gosa di tremendo musika nan ku tur nos DJ nan
  • Aki nan bo por gosa di nos tremendo DJ nan ku ta basha heavy i tambe nos bon programashon
  • Korda laga nos sa kon e website ta Whatsapp +5997881841 of email radiopanchito@gmail.com
  • Dj Sady, Dj Amos, DJ JP,Dj Elgin, Dr G, Dj Tony, Dj Jurean, Dj Chachi, Dj Hunkly i hopi mas!
24/7 Onix
More Website Templates at TemplateMonster.com!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dj Cecilito Blackberry pin: 2AFC4001

Whatsapp +2977310303

Cecilito@radiopanchito.com

 

Dj Elgin Blackberry pin: 7A0111B7

Whatsapp +59995283017

Elgin@radiopanchito.com

 

Dj Sady Blackberry pin: 29B601CE

Whatsapp +59996925118

sady@radiopanchito.com

 

 

Dr. G Blackberry Pin:

Whatsapp +5997881841

Drg@radiopanchito.com

DJ Strongolo

Whatsapp +2977446313

Promobosong@gmail.com

 

 

Dj Tony Blackberry Pin: 7B72AE01

Whatsapp +5997881841

Radiopanchito@gmail.com

 

 

Dj Jurean Blackberry pin 55D12478

Whatsapp +31645962747

Jurean@radiopanchito.com

 

 

 

Dj Amos Blackbery Pin : 79B05A86

+5997881963

Amos@radiopanchito.com